„Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy’’

Od 1999 roku z pasją i zaangażowaniem, wykorzystując wieloletnie doświadczenie zajmujemy się planowaniem, tworzeniem oraz pielęgnacją ogrodów. Siedziba firmy mieści się w Częstochowie jednak zakres naszej pracy sięga poza województwo śląskie czy łódzkie, projektujemy ogrody na terenie całej Polski.

Naszą specjalnością jest planowanie i pielęgnacja ogrodów, wszelkich terenów zieleni oraz usługi porządkowe obiektowe i poza obiektowe. Posiadane doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają nam na tworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych ogrodów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. Zajmujmy się wykonywaniem indywidualnych planów oraz profesjonalnym urządzaniem ogrodów przydomowych, terenów zielonych wokół firm a także terenów przy obiektach użyteczności publicznej oraz parków. Doradzamy przy urządzaniu terenów zielonych, zajmujemy się pielęgnacją ogrodów już istniejących (przycinanie drzew i krzewów, nawożenie, pielęgnacja i koszenie trawników). Po założeniu przydomowego ogrodu w zależności od ustaleń z Klientem dokonujemy okresowej pielęgnacji, dbamy o właściwą pielęgnację roślin o każdej porze roku.

Większość naszych Klientów to osoby z polecenia, które przekonane do naszej pracy przekazują informacje kolejnym zaufanym przyjaciołom i rodzinom. Lubimy naszą pracę dlatego wkładamy w nią wiele serca, obcowanie z przyrodą sprawia nam przyjemność.  Słuchamy sugestii Klientów, przed rozpoczęciem prac bierzemy pod uwagę Państwa upodobania bo to Państwo muszą się dobrze czuć w swoim ogrodzie. Efekty wspólnej pracy są w pełni satysfakcjonujące dla naszych Klientów i dla nas również.

Jako właściciel firmy uczestniczę aktywnie na każdym etapie prac, swoim nazwiskiem gwarantuję jakość i rzetelność każdego etapu współpracy.

Wszystkim naszym obecnym Klientom dziękujemy za zaufanie, a wszystkich potencjalnych zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami współpracy.

Wybrane realizacje